Znak D-34
 • Katarzyna Krupka Instruktor, właściciel ośrodka,
  wykładowca

  Pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Sukces moich kursantów jest motywacją do dalszej pracy. Osobom, które wybiorą OSK Kate mogę zapewnić, że trafią pod skrzydła świetnych instruktorów i będą czerpały radość z jazdy samochodem.

 • Maciej Mikos Instruktor

  Prowadzenie zajęć praktycznych nauki jazdy dla nowych kandydatów na kierowców kat. B, jak i osób chcących doskonalić technikę jazdy i zasady poruszania się po drogach jest dla mnie jak tlen. Spokojnie prowadzę zajęcia - luźna atmosfera plus prosty, przyswajalny sposób przekazywania wiedzy. Zapraszam na jazdy.

 • Izabela Kunc Instruktor

  Dzień, w którym zdawałam na prawo jazdy pamiętam do dziś. Był to dla mnie ogromny stres. Po kilkudziesięciu latach egzamin zdawału moje dzieci, dla których było to również przeżycie. Po tych doświadczeniach podjełam decyzję, że zostanę instruktorem jazdy. Sprawia mi ogromną przyjemność widząć, że moi podopieczni z każdą kolejną godziną robią postępy i coraz pewniej czują się za kierownicą. Na zajęciach ze mną zrozumiesz przepisy ruchiu drogowego i poznasz drogowy bon-ton. Serdecznie zapraszam.

 • Monika Malinowska Instruktor

  Jestem instruktorem nauki jazdy z doświadczeniem, którego cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły. W samochodzie nie zabraknie cierpliwości, ogromnej dawki wiedzy, a przy tym miłej atmosfery. Najważniejsze dla mnie, aby jazda samochodem charakteryzowała się samodzielnym myśleniem, sprawnym podejmowaniem decyzji oraz bezpieczeństwem.

 • Łukasz Brzeziński Instruktor

  Posiadam uprawnienia instruktora nauki jazdy od 2015 roku. Jestem posiadaczem wszystkich kategorii prawa jazdy. Rzetelnie z pasją oraz bezpiecznie przeprowadzę kursanta przez szkolenie praktyczne. Zakończeniem naszej współpracy będzie zdobycie wymarzonego prawo jazdy.

 • Monika Gierszewska Biuro obsługi klienta

  Pomagam przejść kursantom przez formalne zobowiązania na starcie nauki - podpisanie umowy, przyjęcie płatności, udzielenie niezbędnych informacji. Na ostatniej prostej kursu przeprowadzam egzaminy wewnętrzne teoretyczne, których zaliczenie jest jednym z warunków ukończenia nauki. Oprócz tego zawsze służę kursantom pomocą z wszelkimi trudnościami, które ewentualnie mogliby napotkać na swojej drodze.

Współpracujemy z PORD w Gdańsku w zakresie szkolenia kandydatów na instruktorów nauki jazdy